13.01.2024 г.
1. Дзень здароўя “Добры дзень, зіма!”. 2-10 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
2. Гульня “Падарожжа па краіне Мульціпульція”. 3,4 кл. Райкевіч Т.П.
3. Шчырая размова “Курэнне ці здароўе?” 7 кл. Пташыц С.П.
4. Занятак “Нашто чалавеку правілы?” 6 кл. Шыкалай А.М.
20.01.2024 г.
1. Матэматычны турнір. 5-9 кл. Філіновіч І.С.
2. Піянерскі збор “Беларусь у маім сэрцы”. 5 кл. Райкевіч Т.П.
3. Віртуальнае падарожжа “Запаведны напеў зямлі беларускай”.
6 кл. Герун К.Р.
4. Гадзіна зносін “Я і свет прафесій”. 8 кл. Пташыц С.П.
5. Кансультацыя “Хачу – магу - патрэбна”. 8-11 кл. Шыкалай А.М.
6. Першынства школы па валейболе сярод дзяўчынак.7-8 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
27.01.2024 г.
1. Краяведчы турнір “Ці ведаеш ты свой край?” 7 кл. Райкевіч Т.П.
2. Шчырая размова “Пагаворым аб дружбе”. 5 кл. Пташыц С.П.
3. Кансультацыйная гадзіна для вучняў і бацькоў “Прафесіянальнае будучае”.
9,11 Шыкалай А.М.
4. Першынства школы па лыжных гонках. 5-11кл. Кіраўнікі фіз. вых.
03.02.2024 г.
1. Музычная гасцёўня “Вечар школьных сяброў”. 5-11кл. Райкевіч Т.П.
2. Вечар сустрэчы з выпускнікамі. 5-11 Марзан С.А.
Мароз А.М.
3. Урок-практыкум “Сакрэты дружбы”. 6 кл. Пташыц С.П.
4. Дыскусія “Камп’ютар: за і супраць”. 8 кл. Шыкалай А.М.
5. Спаборніцтвы па біятлону “Снежны снайпер”. 9-11 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
10.02.2024 г.
1. Свята здароўя “Дзень баскетбаліста”. 2-4, 9 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
2. Ваенна-спартыўная гульня “Наперад, хлопчыкі”. 5-8 кл. Райкевіч Т.П.
3. Кніжная выстава “На афганской выжженной земле…”. 7 кл. Герун К.Р.
4. Гадзіна разваг “Да чаго прыводзіць неабдуманы ўчынак?”
8 кл. Пташыц С.П.
5. Тэматычная кансультацыя “Дзіцячая непаслухмянасць”. Шыкалай А.М.
17.02.2024 г.
1.Акцыя “Дзякуем салдатам Перамогі за тое, што не ведаем вайны”.
5-11 кл. Райкевіч Т.П.
2. Кансультацыя для бацькоў “Як самі падлеткі адносяцца да сваіх праблем?”
Пташыц С.П.
3. Занятак “Наш дружны клас”. 5 кл. Шыкалай А.М.
4. Зімовае мнагабор’е “Абаронца Айчыны” . 10-11 Кіраўнікі фіз. вых.
24.02.2024 г.
1. Турнір знаўцаў роднай мовы. 5-7 кл. Лукашэвіч Н.П.
2. Конкурс “Ану-ка, парни”. 9-11 кл. Мацейчык І.М.
3. Агляд “Чытаем кнігі на роднай мове”. 7 кл. Герун К.Р.
4. Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”. 5-8 кл. Райкевіч Т.П.
5. Рэйд “Клопат”. Пташыц С.П.
Шыкалай А.М.
02.03.2024 г.
1. Агляд “Скарбы роднага краю, альбо сем цудаў Беларусі” 6 кл. Герун К.Р.
2. Конкурс “Міс, вясна - 2024!” 5-10 кл. Райкевіч Т.П.
3. Занятак “Сацыяльныя хваробы нашага часу”. 9 кл. Пташыц С.П.
4. Занятак “Хто ты: “рыба” ці “бервяно”? 8 кл. Шыкалай А.М.
5. Летняе мнагабор’е “Абаронца Айчыны”. 10-11 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
09.03.2024 г.
1. Дзень здароўя “Імклівы мяч”. 2-9 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
2. Гутарка “Канстытуцыя: мае правы і абавязкі”. 7 кл. Герун К.Р.
3. Інтэрактыўная гульня “Грамадзянінам быць абавязаны”. 8 кл. Райкевіч Т.П.
4. Трэнінгавы занятак “Умеем ли мы вежливо общаться?” 5 кл. Пташыц С.П.
5. Занятак “Як падрыхт. да экзамен. і захаваць здароўе?”9 кл. Шыкалай А.М.
16.03.2024 г.
- Кірмаш прафесій. 5-10 кл. Шыкалай А.М.
2. Гульня “Поле цудаў”. 5 кл. Райкевіч Т.П.
3. Дзелавая гульня “Падарожжа ў свет прафесій”. 7 кл. Пташыц С.П.
4. Кансультацыя з выкарыстаннем вынікаў дыягностыкі “Мая будучая прафесія”. 8-11 кл. Шыкалай А.М.
5. Першынства школы па настольным тэнісе. 5-8 кл. Кіраўнікі фіз. вых.
23.03.2024 г.
1. Інтэрактыўная гульня “Мы выбіраем жыццё па закону”. 5 кл. Райкевіч Т.П.
2. Рэйд “Сям’я”. Пташыц С.П., Шыкалай А.М.
3. Першынства школы па настольным тэнісе. 9-11 кл Кіраўнікі фіз. вых.
раскрыть » / « свернуть